Готель «Тарас Бульба» в Кам’янці-Подільському

Готельно-ресторанний комплекс “Тарас Бульба” складається з 2-х корпусів та ресторану . Загальний номерний фонд готелю налічує понад  30 комфортабельних номерів:

Корпус №1 — 18 номерів (територія готельного комплексу);

Корпус №2 — від 20 номерів (територія готельного комплексу);

У готелі наявні номери одно-, дво-, тримісного розміщення. Можливе також чотиримісне розміщення у номерах “Люкс (усіх категорій)” та “Апартаменти”. За додаткове розміщення 4-ї особи оплата становить 200 грн.

Діти до шести років без займання окремого місця проживають безкоштовно.

У готелі є можливість розміщення з домашніми тваринами. Оплата за таку послугу становить 150 грн.

У вартість номерів не входить сніданок! (за додаткову плату, можливо замовити у ресторані «Тарас Бульба» який знаходиться на території )

Поселення в готелі здійснюється на основі документів, що засвідчують особу (копія документів залишається у базі даних готелю і  є цілком конфіденційною ).

Година заїзду — 14:00.

Година виїзду — 12:00.

В номерах  забороняється палити. Штраф 1000 грн.

Бронюйте номери уже зараз з допомогою форми бронювання на сайті booking.com або дзвоніть нам за телефонами +380 67 381 15 54 та +380 (3849) 9 06 33

З відкриттям  туристичного сезону 01.04.2020 ціни на номери збільшуються!

Згідно діючого Прайсу  на період  від 01.11.2019 – 31.03.2019 ціни на проживання складають :

Корпус № 1 «Стандарт» (двоспальне ліжко):

У номері є двоспальне ліжко , кабельне ТБ,  інтернет, стіл, шафа для одягу, душова кабіна, дзеркало, банні та туалетні приналежності, набір міні-парфумерії, електрочайник, холодильник, кондиціонер, фен, щітка для взуття тощо.

2-х місне розміщення – 500 грн

Корпус № 1 «Стандарт» (два окремих ліжка + додатково розкладне крісло):

У номері є два окремих ліжка і додатково розкладне крісло , кабельне ТБ,  інтернет, стіл, шафа для одягу, душова кабіна, дзеркало, банні та туалетні приналежності, набір міні-парфумерії, електрочайник, холодильник, кондиціонер, фен, щітка для взуття тощо.

2-х місне розміщення – 500 грн

3-х місне розміщення – 600 грн

Корпус № 1 «Напівлюкс у Мансарді » (Двоспальне ліжко):

У номері є двоспальне ліжко, стіни обшиті деревом , кабельне ТБ,  інтернет, стіл, шафа для одягу, душова кабіна, дзеркало, банні та туалетні приналежності, набір міні-парфумерії, електрочайник, холодильник, кондиціонер, фен, щітка для взуття тощо.

1-но місне розміщення – 600 грн

2-х місне розміщення – 700 грн

Корпус № 1 «Напівлюкс» і «Напівлюкс у мансарді» (Двоспальне ліжко, додатково розкладний диван):

У номері є двоспальне ліжко і розкладний диван ( у мансарді стіни обшиті деревом) , кабельне ТБ,  інтернет, стіл, шафа для одягу, душова кабіна, дзеркало, банні та туалетні приналежності, набір міні-парфумерії, електрочайник, холодильник, кондиціонер, фен, щітка для взуття тощо.

1-но місне розміщення – 600 грн

2-х місне розміщення – 700 грн

3-х місне розміщення – 800 грн

 Можливе 4-х місне розміщення.

Корпус № 1  «Люкс 2-х кімнатний» ( Двоспальне ліжко і 2 розкладних дивана):

У номері є двоспальне ліжко і два розкладних дивана , кабельне ТБ,  інтернет, стіл, шафа для одягу, душова кабіна, дзеркало, банні та туалетні приналежності, набір міні-парфумерії, електрочайник, холодильник, кондиціонер, фен, щітка для взуття тощо.

2-х місне розміщення – 800 грн

3-х місне розміщення – 950 грн

Корпус № 1 «Люкс 2-х кімнатний у мансарді » ( Двоспальне ліжко і розкладний диван):

У номері є двоспальне ліжко і розкладний диван, стіни номеру обшиті деревом , кабельне ТБ,  інтернет, стіл, шафа для одягу, душова кабіна, дзеркало, банні та туалетні приналежності, набір міні-парфумерії, електрочайник, холодильник, кондиціонер, фен, щітка для взуття тощо.

2-х місне розміщення – 800 грн

3-х місне розміщення – 950 грн

Корпус № 1 «Люкс студіо» ( Двоспальне ліжко і розкладний диван):

У номері є двоспальне ліжко і розкладний диван, стіни номеру  частково обшиті деревом , кабельне ТБ,  інтернет, стіл, шафа для одягу, біде, ванна,  дзеркало, банні та туалетні приналежності, набір міні-парфумерії, електрочайник, камін,  холодильник, кондиціонер, фен, щітка для взуття тощо.

2-х місне розміщення –1000 грн

3-х місне розміщення – 1100 грн

Корпус № 1 «Апартаменти» ( Двоспальне ліжко і розкладний диван):

У номері є двоспальне ліжко і розкладний диван, кабельне ТБ,  інтернет, стіл, шафа для одягу, душова кабіна, дзеркало, банні та туалетні приналежності, набір міні-парфумерії, електрочайник, холодильник, кондиціонер, фен, щітка для взуття тощо.

2-х місне розміщення – 1000 грн

3-х місне розміщення – 1100 грн

Корпус № 2 «Делюкс » (два окремих ліжка):

У номері є два окремих ліжка , телевізор  з плоским екраном,  кабельне ТБ,  інтернет, стіл , шафа для одягу, комод для одягу,  душова кабіна, дзеркало, банні та туалетні приналежності, набір міні-парфумерії, електрочайник, холодильник, кондиціонер, фен, щітка для взуття тощо.

2-х місне розміщення – 900 грн

Корпус №2 «Сімейний люкс» (Двоспальне ліжко і  розкладний диван ):

У номері є Двоспальне ліжко і розкладний диван , вид з номеру на Стару фортецю , телевізор  з плоским екраном,  кабельне ТБ,  інтернет, стіл , шафа для одягу, комод для одягу,  душова кабіна / ванна і біде , дзеркало, банні та туалетні приналежності, набір міні-парфумерії, електрочайник, холодильник, кондиціонер, фен, щітка для взуття тощо.

2-х місне розміщення – 1100 грн

3-х місне розміщення – 1250 грн

4-х місне розміщення – 1400 грн