SPA-центр

SPA-центр у готелі Тарас Бульба – чудове місце, створене для відновлення сил, енергетичного балансу та гармонії між тілом і душею.

Стильний, виконаний у природніх кольорах дизайн інтер’єру, римська та фінська сауни, наповнені ароматом трав,  релаксуюча музика та світло, басейн, зона відпочинку, обладнана шезлонгами, подарують вам години блаженного спокою і умиротворення.

Парова римська сауна

допомагає покращити загальний стан організму та укріпляє стійкість до захворювань. Вона допоможе Вам зняти напруження м’язів, відновити енергію тіла.

Температура:50-60 ⁰ С
Вологість:98%
Місткість:7 осіб

Фінська сауна

усуває наслідки втоми, очищує організм від токсинів і покращує циркуляцію енергії та крові.

Температура:80-100 ⁰ С
Вологість:10-20%
Місткість:7 осіб

Басейн

Басейн обладнаний протитечією, яка дозволить Вам приємно розважитися у воді, та штучним водоспадом, потік якого забезпечить  масаж плечового та шийного відділу м’язової системи.

Температура води у басейні:25-26 ⁰ С
розмір 1 басейну:5×3 м
розмір 2 басейну:2,3×1,6 м

Години роботи SPA-центру: з 10:00 по 22:00

Замовлення відпочинку в SPA-центрі: Гості  готелю можуть замовити та оплатити послуги SPA-центру на рецепції готелю, яка розташована на 1-у поверсі  та центрального входу у готель Тарас Бульба.

ВАРТІСТЬ:

Басейн, парова римська сауна, фінська сауна:1000 грн. за 2 год./5 людей.
Доплата за кожного наступного – 100 грн.
Рушник:30 грн.
Тапочки:15 грн.
Простирадло:20 грн.

Мінімальна кількість людей при замовленні Спа центру складає 2 людини.
Перша година перебування (2-4 людей) коштує 500 грн, 2 година  перебування  (2-4 людей) +100 грн за особа.

Дітям до 7 років вхід безкоштовний. Відвідування лише в супроводі батьків. Батьки самостійно несуть відповідальність за своїх дітей, які перебувають на території Spa. Адміністрація та заклад не несуть відповідальність за дітей залишених без нагляду.