А є ще у нашій гостинній хаті люди вчені, що на історії знаються й говорити гарно вміють, тож взяли ми їх, аби вам місто наше показати і про дні минувшини славетної розказати. Краще їх то, напевно, ніхто не розповість, хіба дід мій краще знав, та й то давно було.

Тож як стане вам цікаво щось про часи древні, про церкви з костьолами польськими дізнатися, то ласкаво просимо, ми вам, а ви й діткам своїм розповісте!

Пропонуємо Вам скористатися послугами професійних екскурсоводів, відвідати Хотин та Бакоту, здійснити прогулянку верхи на конях, прийняти участь в сплаві на байдарках по Смотричу і Дністру, попрактикуватись в скелелазанні, помандрувати печерою Атлантида.

"Квітка на камені" - так називають древній Кам'янець-Подільський. Знаходячись на межі християнського і мусульманського світів, місто було опорою і символом могутності протягом багатьох століть. "Бог створив це місто - нехай його сам і здобуває" - слова турецького султана, що був вражений могутністю Кам'янецької фортеці і відійшов від її стін.

Пропонуємо вам здійснити подорож Старим містом. Ви познайомитесь з історією міста-фортеці, потрапите в серце міста - Стару фортецю, до того ж будете мати нагоду позмагатися у стрільбі зі старовинного лука чи арбалета.

 

Прогулянка верхи древнім Кам'янцем-Подільським - що може бути романтичніше?

Пропонуємо Вам чудово провести час, відчувши себе справжнім середньовічним вершником. Досвідчені інструктори навчать Вас впевнено триматись в сідлі. Вулиці Старого міста, прифортечні вали, Подільські товтри - будь-які маршрути не залишать Вас байдужим.

А діткам, безумовно, надовго запам'ятається прогулянка верхи на поні.

Кам'янець-Подільський - фантастичне місце для занять скелелазанням. Унікальний каньон річки Смотрич, захоплюючі краєвиди Старого міста, водоспади та унікальний клімат Подільських Товтр - сама природа підготувала маршрути, доступні для новачків та цікаві для професіоналів.

 

Удосталь насолодившись відпочинком в Камянці-Подільському, не втратьте нагоду відвідати унікальні памятки древності, що знаходяться неподалік, а саме Хотинську фортецю та Бакотський скельний монастир.

Хотин - одне з найвідоміших і найдавніших міст України, нещодавно відзначив своє 1000-ліття. Хотинський замок був споруджений на рубежі Х-ХІ століття. Перші його укріплення були дерев'яними.

У ХІІІ столітті за наказом Данила Галицького була побудувана кам'яна фортеця. Було зведено мур завтовшки 5 метрів і висотою 40 метрів. Тепер Хотинська фортеця - Державний історико-архітектурний заповідник.

Бакота є одним з найдавніших поселень на Поділлі. Тут в ХІ сторіччі виник чоловічий монастир. Розташувався він на високій, 120-метровій скелі. Інтерес до Бакотського скельного монастиря відродився, коли було знайдено залишки печерних келій і монастирської церкви. Сьогодні Бакота це Біла гора, дивовижний краєвид на затоку річки Дністер, прекрасний гірський ландшафт, повітря насичене ароматами трав, стародавні келії в скелі і залишки скельного монастиря, три цілющі джерела з надзвичайною водою, багата історія.

 

Зголосившись на байдарочний сплав, Ви зможете зповна насолодитись красою дністровських пейзажів, величчю Хотинської фортеці, містичною красою скельного монастиря в Бакоті.

Печера Атлантида розташована в долині річки Збруч біля села Завалля. Відкрита в 1969 році, вона приваблює як початківців, так і досвічених спелеологів. Чіткі скульптурні форми залів, розташованих в три яруси, величезна кількість разноманітних гіпсових кристалів - все це ставить "Атлантиду" в ряд найбільш оригінальних гіпсових печер України.

Переконливо рекомендуємо Вам скористатись нагодою і перебуваючи на відпочинку в готелі "Тарас Бульба" віднайти час на відвідини цього унікального дива природи. А досвідчений інструктор-спелеолог створить всі умови для Вашої безпеки і комфорту.